Muhabbet Sohbet Portalı

Mobil arayüzü ile sohbet kriterlerine uygun şekilde hazırlanmış, kaliteyi sizlere sunan nezih bir sohbetin adresidir.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için Mirc indir.

Hakkımızda | Muhabbetci.Net


Muhabbetci marka değeri ile köklü ircd sohbet platformuna giriş yapmış bulunuyor. Yıllardır bu alanın içerisinde olan deneyimli ekibi ile, chat severleri bir araya getirerek farklı bir platform oluşturma gayesi ile yola çıkmış bulunuyoruz. İnişli çıkışlı bu uzun serüven de siz değerli misafirlerimizin sevmesini ve bizi takip etmesini diliyoruz. Birlik ve beraberlik ışığında özgün sohbetleri siz arkadaşlık, dostluk ve güzel ortam arayan ihtiyaç sahiplerinin huzuruna sunuyoruz.

Muhabbetci.Net olarak kendi markamız ile prestij kazanma çabasında olup, rakiplerimizi taklit etmeden ve taklitlerimizden de sakınarak sizlere seviyeli ve kaliteli bir oluşumun sohbet adresinde farkındalık yaratıyoruz. Bu sektörde bir çok siteler bulunmasına rağmen işimiz ne kadar zor olduğunu biliyor ve sizlerin işte bu adres doğru adres, yada burası aradığım yer sözünü kendimize prensip edinmiş bulunuyoruz. Zamanla hafızalarınıza kazınıp, ücretsiz olarak bu iş nasıl yapılır sizlere de göstermek istiyoruz. Mobil sohbet son zamanlar da bir hayli popülerlik kazanması ile bir çok site kendisini de bu yönde yenilemiş bulunuyor. Biz bu yenilemelerin ışığında bilgisayarda sayfamız ne ise telefona da aynısını aktarmış bulunuyoruz. Yani kısaca mobil chat ile web chat arasında herhangi fark kesinlikle bulunmuyor.

İnsanların sohbetin yanı sıra güvenilirlik ve karşılıklı güven ortamını da yakalaması bir hayli zordur. Sizlerin yabancılık çekmeden dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz her anda bizim hizmetimizden faydalanmanızı amaçlıyor ve güvenilir olduğumuzu kanıtlamak istiyoruz. Muhabbetci.Net’in her geçen gün büyüyen bir kitlesi ve aile ortamının aranmadığı bir çerçevesi vardır. Yatırımlarımız hep sizler için ve sizin daha sağlıklı nasıl bu portaldan faydalanır gayesi ile olmaktadır.

Sohbeti Keyifli Hale Getiriyoruz

Sizlerin keyifli bir şekilde sohbet etmesi için çabalıyor ve haz almanıza olanak sunuyoruz. Kurallarımızı sizlere direk beyan edip, uymanızı diliyor ve bu sayede kaliteyi de her geçen gün daha üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. İnsanların ihtiyaçlarına paralel olarak kurulmuş olup, çeşitli aktivitelerle destekliyoruz. Radyo odamızdan müzik keyfini de çıkarabilir, dilerseniz oyun odalarımız da stres atabilirsiniz. Sizlerle gelişiyor, sizlerle büyüyoruz.