Muhabbet Sohbet Portalı

Mobil arayüzü ile sohbet kriterlerine uygun şekilde hazırlanmış, kaliteyi sizlere sunan nezih bir sohbetin adresidir.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Muhabbet Sitemizden Bilgilendirme | Muhabbetci.Net


Muhabbet Sitemizden Bilgilendirme

Google Bazlı Muhabbet Kelimesinde Durum

Google üzerinde ve diğer arama motorları üzerinden siteler kendilerine hit yani ziyaretçi ediniyorlar. Sitemiz de kurulduğu günden bu yana hedefini muhabbet kelimesinde liderliğe dikmiş bulunuyor. Her geçen gün emin adımlarla hedefine ilerliyor. Bu ilerleyiş biz sohbet severleri bir hayli mutlu ederek başarı için kamçılıyor. Web sitesi ile uğraşanlar iyi bilirler ki, google da ilerleme insanı mutlu eder, gerileme de keza ters olarak mutsuz etmektedir.

Nasıl Bir Sohbet Sitesiyiz?

Genellikle kaliteli bir sohbet portalı olduğumuzu size rahatlıkla söyleyebiliriz. Amacımız sizin eğlenceli ve kapsamlı bir sitede dilediğiniz gibi sohbet etmenizi sağlamak, yeni arkadaşlıklar kurarak çevrenizi genişletmenize yardımcı olmak. Her meslek grubundan her, ülkeden, her ilden ziyaretçilerin bulunduğu yoğun bir chat sitesiyiz. Bu yoğunluğa rağmen denetimimizi sıkı tutarak seviyeyi koruyarak güzel bir ortam sunuyoruz. Alanında uzman bir ekibe sahibiz. Ekibimizdeki kişiler sitemizi iyi bilen, kendisini bu kaliteli ortama adamış kişilerdir.

7/24 Kesintisiz Hizmet Mevcut mu?

Sürekli güncel canlı ve kesintisiz bir hizmetimiz mevcut. Hatta sizler için sürekli online görevli de bulunduruyoruz. Kesintisiz hizmeti alıyorsunuz ama denetimi de elden bırakmıyoruz. Argo konuşan, size rahatsızlık veren kişileri bildirmeniz durumunda hemen müdahale ediyoruz. Sitemiz bünyesinde, T.C numarası, telefon numarası gibi özel blgiler paylaşılmamakta ve yasaklanmaktadır. Kar amacı gütmeyen tamamen özgün bir sohbet işletmesiyiz.

Yaş Sınırlaması Mevcut mu?

18 yaşından küçüklerin sitede sohbet etmesini tasnif etmiyoruz. Cinsellik belirten sohbetleri desteklemiyor ve taraf olmuyoruz. İnsanların kişisel gelişimini etkileyecek sohbetlerden lütfen kaçınınız. Tamamen seviyeli ve standartları koruyarak Türk örf ve adetlerine uygun sohbet etmenizi öneriyoruz. Biz bu bilinçle hareket ediyoruz.


Yazar: DCP

Görüntüleme: 87 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2020

Cevap bırakın